410-K-2-02-SI-90A
- 제조업체 부품 번호:
- 410-K-2-02-SI-90A
- 제조업체/브랜드:
- E-T-A
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THRM 90A
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- E-T-A
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Lever
- Approval Agency :
- UL1077
- Breaker Type :
- Thermal Magnetic
- Current Rating (Amps) :
- 90A
- Illumination :
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 110 V