TR15G4M00FKES
제조업체 부품 번호:
TR15G4M00FKES
제조업체/브랜드:
Vishay Techno
설명의 일부:
RES 4M OHM 1% 1.5W RADIAL
재고 상태:
30
제조사 :
Vishay Techno
제품 카테고리 :
스루홀 저항기
Composition :
Thick Film
Failure Rate :
Features :
High Voltage
Height - Seated (Max) :
0.385" (9.78mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial
Power (Watts) :
1.5W
Product Status :
Active
Resistance :
4 MOhms
Size / Dimension :
1.500" L x 0.125" W (38.10mm x 3.18mm)
Supplier Device Package :
Radial
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%