DS01-254-L-12BE
제조업체 부품 번호:
DS01-254-L-12BE
재고 상태:
재고 없음
Actuator Type :
Slide (Standard)
Current Rating (Amps) :
25mA
Features :
Height Above Board :
0.264" (6.70mm)
Mounting Type :
Through Hole
Number of Positions :
12
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Pitch :
0.100" (2.54mm), Full
Voltage Rating :
24VDC