DS02-254-2L-07BE
제조업체 부품 번호:
DS02-254-2L-07BE
설명의 일부:
DIP SWITCH, SPST, 2.54 PITCH, FL
Actuator Level :
Flush, Recessed
Current Rating (Amps) :
25mA
Features :
Height Above Board :
0.378" (9.60mm)
Number of Positions :
7
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Pitch :
0.100" (2.54mm), Full
Voltage Rating :
24VDC