DS04-254-2S-08BK
제조업체 부품 번호:
DS04-254-2S-08BK
설명의 일부:
DIP SWITCH, SPST, 2.54 PITCH, FL
재고 상태:
재고 없음
Actuator Level :
Flush, Recessed
Actuator Type :
Slide (Standard)
Current Rating (Amps) :
25mA
Features :
Height Above Board :
0.144" (3.66mm)
Mounting Type :
Through Hole
Number of Positions :
8
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Pitch :
0.100" (2.54mm), Full
Voltage Rating :
24VDC