GSC.1S.290.ND72
제조업체 부품 번호:
GSC.1S.290.ND72
제조업체/브랜드:
LEMO
설명의 일부:
CABLE GRIP 6.2-7.2MM M9 BRASS
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
LEMO
제품 카테고리 :
케이블 및 코드 그립
Color :
Silver
Conduit Hub Size :
Includes :
Ingress Protection :
IP50
Material :
Brass
Operating Temperature :
-55°C ~ 250°C
Outside Cable Diameter (Max) :
0.283" (7.20mm)
Outside Cable Diameter (Min) :
0.244" (6.20mm)