DS02C-254-1L-07BE
제조업체 부품 번호:
DS02C-254-1L-07BE
재고 상태:
264
Actuator Type :
Piano
Current Rating (Amps) :
25mA
Features :
Height Above Board :
0.378" (9.60mm)
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle
Number of Positions :
7
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Pitch :
0.100" (2.54mm), Full
Voltage Rating :
24VDC