GW10J15K0E
제조업체 부품 번호:
GW10J15K0E
제조업체/브랜드:
Ohmite
설명의 일부:
RES CAP BLEEDER 15K OHM 5% 10W
재고 상태:
600
제조사 :
Ohmite
제품 카테고리 :
특수 저항기
Applications :
Capacitor Discharge
Composition :
Wirewound
Impedance :
Mounting Type :
Capacitor, 22mm Pitch
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Power (Watts) :
10W
Product Status :
Active
Resistance :
15 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±5%