TOP187I28/400G
- 제조업체 부품 번호:
- TOP187I28/400G
- Current Rating (Amps) :
- 5 A
- Length - Overall :
- 1.423" (36.15mm)
- Length - Tip :
- 0.348" (8.85mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 120°C
- Tip Type :
- Spring Tip - Serrated Head, 0.11" (2.8mm) Dia