TOP156F20/200G
- 제조업체 부품 번호:
- TOP156F20/200G
- 설명의 일부:
- 156MIL ICT PROBE
- Current Rating (Amps) :
- 5 A
- Length - Overall :
- 1.330" (33.78mm)
- Length - Tip :
- 0.348" (8.85mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 120°C
- Tip Type :
- Spring Tip - Needle Head, 0.079" (2.00mm) Dia