GW13J75K0E
제조업체 부품 번호:
GW13J75K0E
제조업체/브랜드:
Ohmite
설명의 일부:
RES CAP BLEEDER 75K OHM 5% 13W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Ohmite
제품 카테고리 :
특수 저항기
Applications :
Capacitor Discharge
Composition :
Wirewound
Impedance :
Mounting Type :
Capacitor, 31.8mm Pitch
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Power (Watts) :
13W
Product Status :
Active
Resistance :
75 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±5%