TOP125C17/200G
- 제조업체 부품 번호:
- TOP125C17/200G
- 설명의 일부:
- 125MIL ICT PROBE
- Current Rating (Amps) :
- 3 A
- Length - Overall :
- 1.300" (33.02mm)
- Length - Tip :
- 0.329" (8.35mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 120°C
- Tip Type :
- Spring Tip - Spherical Head, 0.067" (1.70mm) Dia