TOP075S064/200G
제조업체 부품 번호:
TOP075S064/200G
제조업체/브랜드:
Chip Shine / CSRF
설명의 일부:
ICT SPRING CONTACT TEST PROBE
재고 상태:
5,000
제조사 :
Chip Shine / CSRF
제품 카테고리 :
테스트 프로브 팁
Color :
Connection Type :
Current Rating (Amps) :
3 A
Length - Overall :
1.300" (33.00mm)
Length - Tip :
0.388" (9.85mm)
Material - Body :
Phosphor Copper, Gold Plated
Material - Tip :
Steel, Beryllium Copper, Gold Plated
Operating Temperature :
-55°C ~ 120°C
Product Status :
Active
Quantity :
Ratings :
Tip Type :
Spring Tip - Pyramid Head, 0.025" (0.64mm) Dia