TOP075WN064/200G
- 제조업체 부품 번호:
- TOP075WN064/200G
- Current Rating (Amps) :
- 3 A
- Length - Overall :
- 1.300" (33.00mm)
- Length - Tip :
- 0.388" (9.85mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 120°C
- Tip Type :
- Spring Tip - Double Dagger Head, 0.025" (0.64mm) Dia