CNP34D3301CT-50
제조업체 부품 번호:
CNP34D3301CT-50
제조업체/브랜드:
Cal-Chip Electronics, Inc.
설명의 일부:
TFA 0603X4 .5% 3.3K OHM 50P
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Cal-Chip Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
저항기 네트워크, 어레이
Applications :
Circuit Type :
Isolated
Height - Seated (Max) :
0.026" (0.65mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
8
Number of Resistors :
4
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0804, Convex, Long Side Terminals
Power Per Element :
63mW
Product Status :
Active
Resistance (Ohms) :
3.3k
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
0804
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±0.5%