SL800-10/480+LXI
제조업체 부품 번호:
SL800-10/480+LXI
제조업체/브랜드:
Magna-Power Electronics
설명의 일부:
POWER SUPPLY PROGRAMED DC 8 KW 0
재고 상태:
100
제조사 :
Magna-Power Electronics
제품 카테고리 :
전원 공급 장치(테스트, 벤치)
Current - Output :
0 ~ 10A
Display Type :
LED
Features :
Ethernet, Programmable, RS-232, Tracking
Number of Characters :
3.5, 4
Number of Outputs :
Power (Watts) :
8000W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
24.000" L x 19.000" W x 1.720" H (609.60mm x 482.60mm x 44.50mm)
Type :
Rack Mount (AC to DC)
Voltage - Output :
0 ~ 800VDC
Voltage - Supply :
480VAC