FLUKE-190-102/AM
제조업체 부품 번호:
FLUKE-190-102/AM
제조업체/브랜드:
Fluke Electronics
설명의 일부:
SCOPEMETER 2CH 100MHZ COLOR AMER
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Fluke Electronics
제품 카테고리 :
오실로스코프
Bandwidth :
100 MHz
Channels :
2
Display Type :
LCD - Color
Function :
Record, Save, Trend, DMM
Input Impedance :
1M - 14pF
Interface :
USB
Memory Size :
20kpts
Probe Type :
Passive 10:1 (2)
Product Status :
Obsolete
Rise Time (Typ) :
3.5 ns
Sampling Rate (Per Second) :
1.25G
Type :
Handheld
Voltage - Input (Max) :
CAT III 1000V, CAT IV 600V
Voltage - Supply :
7.2VDC Battery, 17.8VDC Adapter