Z650-1.25-U
제조업체 부품 번호:
Z650-1.25-U
제조업체/브랜드:
TDK-Lambda, Inc.
설명의 일부:
PWR SUPPLY OUTPUT 0-650V 0-1.25A
재고 상태:
2
제조사 :
TDK-Lambda, Inc.
제품 카테고리 :
전원 공급 장치(테스트, 벤치)
Current - Output :
0 ~ 1.25A
Display Type :
Digital
Features :
Programmable, RS232, RS485 and USB Interface
Number of Characters :
4 (2)
Number of Outputs :
1
Power (Watts) :
812W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
13.780" L x 2.756" W x 3.268" H (350.00mm x 70.00mm x 83.00mm)
Type :
Bench (AC to DC)
Voltage - Output :
0 ~ 650VDC
Voltage - Supply :
85 ~ 265VAC