604XHL-60RED
제조업체 부품 번호:
604XHL-60RED
제조업체/브랜드:
E-Z-Hook
설명의 일부:
MACRO HOOK TO MACRO HOOK 60"
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
E-Z-Hook
제품 카테고리 :
점퍼, 특수
1st Connector :
Macro Hook
2nd Connector :
Macro Hook
Cable Length :
60.0" (1524.00mm)
Configuration :
Grabber, Hook to Grabber, Hook
Contents :
1 Lead, Red
Current Rating (Amps) :
4 A
Material - Insulation :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status :
Active
Temperature Range :
221°F (105°C)
Voltage - Rated :
5000VDC (5kV)
Wire Gauge :
18 AWG