P713-12R/B
제조업체 부품 번호:
P713-12R/B
제조업체/브랜드:
E-Z-Hook
설명의 일부:
PICO HOOK TO WIRE LEADS 12"
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
E-Z-Hook
제품 카테고리 :
점퍼, 특수
1st Connector :
Pico Hook
2nd Connector :
Wire Leads
Cable Length :
12.0" (304.80mm)
Configuration :
Grabber, Hook to Wire Leads
Contents :
2 Leads, Black and Red
Current Rating (Amps) :
1 A
Material - Insulation :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status :
Active
Temperature Range :
221°F (105°C)
Voltage - Rated :
600VDC
Wire Gauge :
28 AWG