BU-4444-A-24-0
제조업체 부품 번호:
BU-4444-A-24-0
제조업체/브랜드:
Mueller Electric Co.
설명의 일부:
TEST LEAD TIP PLG TO TIP PLG 24"
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Mueller Electric Co.
제품 카테고리 :
점퍼, 특수
1st Connector :
Tip Plug, Stackable
2nd Connector :
Tip Plug, Stackable
Cable Length :
24.0" (609.60mm)
Configuration :
Pin Tip to Pin Tip
Contents :
1 Lead, Black
Current Rating (Amps) :
15 A
Material - Insulation :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status :
Active
Temperature Range :
221°F (105°C)
Voltage - Rated :
300V
Wire Gauge :
22 AWG