BU-3030-A-48-0
제조업체 부품 번호:
BU-3030-A-48-0
제조업체/브랜드:
Mueller Electric Co.
설명의 일부:
TEST LEAD GATOR TO GATOR 48"
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Mueller Electric Co.
제품 카테고리 :
점퍼, 특수
1st Connector :
Alligator Clip, Insulated
2nd Connector :
Alligator Clip, Insulated
Cable Length :
48.0" (1219.20mm)
Configuration :
Alligator to Alligator
Contents :
1 Lead, Black
Current Rating (Amps) :
10 A
Material - Insulation :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status :
Active
Temperature Range :
221°F (105°C)
Voltage - Rated :
300V
Wire Gauge :
20 AWG