BU-3131-A-48-0
제조업체 부품 번호:
BU-3131-A-48-0
설명의 일부:
TEST LEAD GATOR TO GATOR 48"
Cable Length :
48.0" (1219.20mm)
Current Rating (Amps) :
5 A
Temperature Range :
221°F (105°C)
Voltage - Rated :
300V
Wire Gauge :
20 AWG