SWF150P-48
- 제조업체 부품 번호:
- SWF150P-48
- 제조업체/브랜드:
- Sanken Electric Co., Ltd.
- 설명의 일부:
- AC/DC CONVERTER 48V 150W
- 재고 상태:
- 24
- 제조사 :
- Sanken Electric Co., Ltd.
- 제품 카테고리 :
- AC DC 컨버터
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output 1 :
- 3.2 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Adjustable Output, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 150W
- Product Status :
- Not For New Designs
- Size / Dimension :
- 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V