PMT-5V350W1AM
- 제조업체 부품 번호:
- PMT-5V350W1AM
- 제조업체/브랜드:
- Delta Electronics / Fans
- 설명의 일부:
- AC/DC CONVERTER 5V 350W
- 재고 상태:
- 88
- 제조사 :
- Delta Electronics / Fans
- 제품 카테고리 :
- AC DC 컨버터
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, cURus
- Current - Output 1 :
- 60 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 76%
- Features :
- Adjustable Output
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 350W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V