77DS-12-24
제조업체 부품 번호:
77DS-12-24
제조업체/브랜드:
Ideal Power
설명의 일부:
24V AC 12VA
재고 상태:
30
제조사 :
Ideal Power
제품 카테고리 :
AC AC 벽면 어댑터
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE
Current - Output (Max) :
500mA
Efficiency :
Form :
Wall Mount
Input Type :
Fixed Blade
No Load Power Consumption :
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Power (Watts) :
12 W
Product Status :
Active
Region Utilized :
Australia
Size / Dimension :
3.23" L x 2.24" W x 1.93" H (82.0mm x 57.0mm x 49.0mm)
Standard Number :
Voltage - Input :
240VAC
Voltage - Output :
24VAC