4609X-101-154LF
제조업체 부품 번호:
4609X-101-154LF
설명의 일부:
RES ARRAY 8 RES 150K OHM 9SIP
Circuit Type :
Bussed
Height - Seated (Max) :
0.200" (5.08mm)
Number of Pins :
9
Number of Resistors :
8
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
9-SIP
Power Per Element :
200mW
Resistance (Ohms) :
150k
Size / Dimension :
0.898" L x 0.098" W (22.81mm x 2.49mm)
Supplier Device Package :
9-SIP
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±2%