4606H-101-224LF
제조업체 부품 번호:
4606H-101-224LF
설명의 일부:
RES ARRAY 5 RES 220K OHM 6SIP
Circuit Type :
Bussed
Height - Seated (Max) :
0.350" (8.89mm)
Number of Pins :
6
Number of Resistors :
5
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
6-SIP
Power Per Element :
300mW
Resistance (Ohms) :
220k
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
50ppm/°C
Size / Dimension :
0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm)
Supplier Device Package :
6-SIP
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±2%