4814P-T02-221LF
제조업체 부품 번호:
4814P-T02-221LF
설명의 일부:
RES ARRAY 13 RES 220 OHM 14SOIC
Height - Seated (Max) :
0.094" (2.40mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Power Per Element :
80mW
Resistance (Ohms) :
220
Size / Dimension :
0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±2%