4604X-AP1-473LF
제조업체 부품 번호:
4604X-AP1-473LF
설명의 일부:
RES ARRAY 3 RES 47K OHM 4SIP
Circuit Type :
Bussed
Height - Seated (Max) :
0.200" (5.08mm)
Number of Pins :
4
Number of Resistors :
3
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
4-SIP
Power Per Element :
200mW
Resistance (Ohms) :
47k
Size / Dimension :
0.398" L x 0.098" W (10.11mm x 2.49mm)
Supplier Device Package :
4-SIP
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±2%