4604X-AP1-103LF
제조업체 부품 번호:
4604X-AP1-103LF
제조업체/브랜드:
Bourns, Inc.
설명의 일부:
RES ARRAY 3 RES 10K OHM 4SIP
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Bourns, Inc.
제품 카테고리 :
저항기 네트워크, 어레이
Applications :
Circuit Type :
Bussed
Height - Seated (Max) :
0.200" (5.08mm)
Mounting Type :
Through Hole
Number of Pins :
4
Number of Resistors :
3
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
4-SIP
Power Per Element :
200mW
Product Status :
Active
Resistance (Ohms) :
10k
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Size / Dimension :
0.398" L x 0.098" W (10.11mm x 2.49mm)
Supplier Device Package :
4-SIP
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±2%