CRA06S083300KJTA
제조업체 부품 번호:
CRA06S083300KJTA
제조업체/브랜드:
Vishay / Dale
설명의 일부:
RES ARRAY 4 RES 300K OHM 1206
재고 상태:
2
제조사 :
Vishay / Dale
제품 카테고리 :
저항기 네트워크, 어레이
Applications :
Circuit Type :
Isolated
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.60mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
8
Number of Resistors :
4
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Power Per Element :
62.5mW
Product Status :
Obsolete
Resistance (Ohms) :
300k
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%