4612X-102-681LF
제조업체 부품 번호:
4612X-102-681LF
설명의 일부:
RES ARRAY 6 RES 680 OHM 12SIP
Height - Seated (Max) :
0.200" (5.08mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
300mW
Resistance (Ohms) :
680
Size / Dimension :
1.198" L x 0.098" W (30.43mm x 2.49mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±2%