4814P-T02-103LF
제조업체 부품 번호:
4814P-T02-103LF
제조업체/브랜드:
Bourns, Inc.
설명의 일부:
RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Bourns, Inc.
제품 카테고리 :
저항기 네트워크, 어레이
Applications :
Automotive AEC-Q200
Circuit Type :
Bussed
Height - Seated (Max) :
0.094" (2.40mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
14
Number of Resistors :
13
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Power Per Element :
80mW
Product Status :
Active
Resistance (Ohms) :
10k
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Size / Dimension :
0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Supplier Device Package :
14-SOM
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±2%