MNR14ERAPJ431
- 제조업체 부품 번호:
- MNR14ERAPJ431
- 설명의 일부:
- RES ARRAY 4 RES 430 OHM 1206
- 재고 상태:
- 15
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Number of Resistors :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Resistance (Ohms) :
- 430
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%