ERJ-1GEJ135C
제조업체 부품 번호:
ERJ-1GEJ135C
제조업체/브랜드:
Panasonic
설명의 일부:
RES SMD 1.3M OHM 5% 1/20W 0201
재고 상태:
46,639
제조사 :
Panasonic
제품 카테고리 :
칩 저항기 - 표면 실장
Composition :
Thick Film
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
0.010" (0.26mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0201 (0603 Metric)
Power (Watts) :
0.05W, 1/20W
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Resistance :
1.3 MOhms
Size / Dimension :
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Supplier Device Package :
0201
Temperature Coefficient :
-400/ +150ppm/°C
Tolerance :
±5%