RCD-24-0.35
- 제조업체 부품 번호:
- RCD-24-0.35
- 제조업체/브랜드:
- RECOM Power
- 설명의 일부:
- LED SUPPLY CC BUCK 2-35V 350MA
- 재고 상태:
- 648
- 제조사 :
- RECOM Power
- 제품 카테고리 :
- LED 드라이버
- Approval Agency :
- cULus
- Current - Output (Max) :
- 350mA
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 96%
- Features :
- Remote On/Off, SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 6-DIP Module
- Power (Watts) :
- 12 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm)
- Standard Number :
- Topology :
- Buck
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Output :
- 2 ~ 35V