745X102104JP
제조업체 부품 번호:
745X102104JP
제조업체/브랜드:
CTS Corporation
설명의 일부:
RES ARRAY 8 RES 100K OHM 2512
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
CTS Corporation
제품 카테고리 :
저항기 네트워크, 어레이
Applications :
Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Circuit Type :
Bussed
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
10
Number of Resistors :
8
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals
Power Per Element :
63mW
Product Status :
Active
Resistance (Ohms) :
100k
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Size / Dimension :
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%