4606X-AP2-333LF
제조업체 부품 번호:
4606X-AP2-333LF
설명의 일부:
RES ARRAY 3 RES 33K OHM 6SIP
Circuit Type :
Isolated
Height - Seated (Max) :
0.200" (5.08mm)
Number of Pins :
6
Number of Resistors :
3
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
6-SIP
Power Per Element :
300mW
Resistance (Ohms) :
33k
Size / Dimension :
0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm)
Supplier Device Package :
6-SIP
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±2%