4608X-101-822LF
제조업체 부품 번호:
4608X-101-822LF
설명의 일부:
RES ARRAY 7 RES 8.2K OHM 8SIP
Circuit Type :
Bussed
Height - Seated (Max) :
0.200" (5.08mm)
Number of Pins :
8
Number of Resistors :
7
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
8-SIP
Power Per Element :
200mW
Resistance (Ohms) :
8.2k
Size / Dimension :
0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm)
Supplier Device Package :
8-SIP
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±2%