DPA120100-S/T-TK
제조업체 부품 번호:
DPA120100-S/T-TK
제조업체/브랜드:
CUI Inc.
설명의 일부:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
CUI Inc.
제품 카테고리 :
AC AC 벽면 어댑터
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
cULus
Current - Output (Max) :
1A
Efficiency :
Form :
Wall Mount
Input Type :
Fixed Blade
No Load Power Consumption :
Operating Temperature :
Output Connector :
Stripped, Tinned Wire Leads
Power (Watts) :
12 W
Product Status :
Obsolete
Region Utilized :
North America
Size / Dimension :
1.77" L x 2.19" W x 2.86" H (45.0mm x 55.6mm x 72.6mm)
Standard Number :
Voltage - Input :
120VAC
Voltage - Output :
12VAC