HCSM2818FT3L00
제조업체 부품 번호:
HCSM2818FT3L00
제조업체/브랜드:
Stackpole Electronics, Inc.
설명의 일부:
RES 0.003 OHM 1% 5W 2818
재고 상태:
6,423
제조사 :
Stackpole Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
칩 저항기 - 표면 실장
Composition :
Metal Element
Failure Rate :
Features :
Automotive AEC-Q200, Current Sense
Height - Seated (Max) :
0.075" (1.90mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 170°C
Package / Case :
Nonstandard
Power (Watts) :
5W
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Resistance :
3 mOhms
Size / Dimension :
0.281" L x 0.195" W (7.15mm x 4.95mm)
Supplier Device Package :
2818
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%