3504G3A196RFTDF
제조업체 부품 번호:
3504G3A196RFTDF
제조업체/브랜드:
TE Connectivity AMP Connectors
설명의 일부:
RES 196 OHM 1% 6W 2512
재고 상태:
1,000
제조사 :
TE Connectivity AMP Connectors
제품 카테고리 :
칩 저항기 - 표면 실장
Composition :
Thin Film
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
0.023" (0.58mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
2512 (6432 Metric)
Power (Watts) :
6W
Product Status :
Active
Ratings :
Resistance :
196 Ohms
Size / Dimension :
0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Supplier Device Package :
2512
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%