RN73H2ETTD2340C50
제조업체 부품 번호:
RN73H2ETTD2340C50
제조업체/브랜드:
KOA Speer Electronics, Inc.
설명의 일부:
RES 234 OHM 0.25% 1/4W 1210
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KOA Speer Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
칩 저항기 - 표면 실장
Composition :
Metal Film
Failure Rate :
Features :
Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Resistance :
234 Ohms
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Supplier Device Package :
1210
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±0.25%