RA73F1J562RBTD
제조업체 부품 번호:
RA73F1J562RBTD
설명의 일부:
RA73F 1J 562R 0.1% 5K RL
Height - Seated (Max) :
0.023" (0.58mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
562 Ohms
Size / Dimension :
0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Supplier Device Package :
0603
Temperature Coefficient :
25ppm/°C
Tolerance :
±0.1%