RA73F1J63R4BTD
제조업체 부품 번호:
RA73F1J63R4BTD
제조업체/브랜드:
TE Connectivity AMP Connectors
설명의 일부:
RA73F 1J 63R4 0.1% 5K RL
재고 상태:
5,000
제조사 :
TE Connectivity AMP Connectors
제품 카테고리 :
칩 저항기 - 표면 실장
Composition :
Thin Film
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
0.023" (0.58mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Product Status :
Active
Ratings :
Resistance :
63.4 Ohms
Size / Dimension :
0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Supplier Device Package :
0603
Temperature Coefficient :
25ppm/°C
Tolerance :
±0.1%