MMB02070D4704BB200
- 제조업체 부품 번호:
- MMB02070D4704BB200
- 제조업체/브랜드:
- Vishay BC Components
- 설명의 일부:
- MMB 0207-25 0.1% B2 4M7
- 제조사 :
- Vishay BC Components
- 제품 카테고리 :
- 칩 저항기 - 표면 실장
- Composition :
- Thin Film
- Failure Rate :
- Features :
- Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
- Height - Seated (Max) :
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- MELF, 0207
- Power (Watts) :
- 0.4W, 2/5W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- AEC-Q200
- Resistance :
- 4.7 MOhms
- Size / Dimension :
- 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
- Supplier Device Package :
- 0207
- Temperature Coefficient :
- ±25ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.1%