SLR343WBD2PT31XR
제조업체 부품 번호:
SLR343WBD2PT31XR
제조업체/브랜드:
ROHM Semiconductor
설명의 일부:
LED INDICATION SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
ROHM Semiconductor
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
White
Configuration :
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
5.60mm
Lens Color :
Lens Size :
3.10mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
3300mcd
Mounting Type :
Through Hole
Package / Case :
Radial
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
Supplier Device Package :
T-1
Viewing Angle :
40°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.2V