TLUR2400-AS12
제조업체 부품 번호:
TLUR2400-AS12
제조업체/브랜드:
Vishay Semiconductor - Opto Division
설명의 일부:
LED RED DIFFUSED 1.8MM T/H
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Red
Configuration :
Standard
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
3.60mm
Lens Color :
Lens Size :
1.80mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
15mcd
Mounting Type :
Through Hole
Package / Case :
Radial
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
3.30mm L x 2.40mm W
Supplier Device Package :
1.8mm Miniplast
Viewing Angle :
40°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2V