SMLK34WBEDW1
제조업체 부품 번호:
SMLK34WBEDW1
제조업체/브랜드:
ROHM Semiconductor
설명의 일부:
LED COOL WHITE DIFFUSED 4520 SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
ROHM Semiconductor
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
White, Cool
Configuration :
Standard
Current - Test :
60mA
Features :
Height (Max) :
0.80mm
Lens Color :
White
Lens Size :
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
5500mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1808 (4520 Metric)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
4.00mm L x 2.00mm W
Supplier Device Package :
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.4V